500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
WHATSAPP İLETİŞİM 0530 177 25 88

Ernet Temizlik İçin Limon Tuzu 100 g 20 Paket

Stok Kodu: ERNT0003

Nakliye Ücreti: ₺120,00

₺900,00
₺800,00 %11 İNDİRİM

Ernet Temizlik İçin Limon Tuzu 100 g 20 Paket

  • 500 TL ÜZERİ
    Kargo Bedava

  • 100% ORJİNAL
    Ürün

  • HIZLI
    TESLİMAT

Sepete ekle

Ernet Temizlik için Limon Tuzu %100 Sitrik Asit’den oluşur, ince granüllü yapısı ile kirece karşı mükemmel çözümler sunar.

 

Kullanım Alanları; Su ısıtıcısı, çaydanlık, lavabo, duş başlığı ve klozet.

 

Kullanım Şekli; Çaydanlık Temizliği; Çaydanlığınızı ve üzerindeki demliği kireçli olan bölgeyi biraz geçecek kadar su ile doldurunuz. Kireç yoğunluğuna göre her ikisine de 1 -2 çorba kaşığı (20-40 g) Ernet Limon Tuzu ilave ediniz ve ocağın altını açınız. Çaydanlıktaki su kaynayınca ocağı kapatınız. Yaklaşık 15 dakika beklettikten sonra içindeki suyu boşaltınız ve iyice durulayınız.

 

 

Su Isıtıcısı Temizliği; Su ısıtıcınızı kireçli bölgeyi biraz geçecek kadar su ile doldurunuz. Kireç yoğunluğuna göre 1-2 çorba kaşığı (20-40 g)

 

Ernet Limon Tuzu ilave ediniz ve cihazınızın fişini takarak çalıştırınız. Su kaynadıktan sonra yaklaşık 15 dakika bekletip, içindeki suyu boşaltınız ve iyice durulayınız.

 

Gider Temizliği; 1 litre su içerisine 2 çorba kaşığı (40 g) Ernet Limon Tuzunu ekleyip ocak üzerinde kaynatınız. Tıkanıklıkları açmak veya tıkanıklık oluşumunu önlemek için kaynar haldeyken mutfak veya banyo lavabo giderine boşaltınız. Etki etmesi için yaklaşık 15 dakika bekleyiniz. Daha sonra musluğu açarak giderin durulanmasını sağlayınız.

 

Duş Başlığı Temizliği ; 1litre su içerisine 2 çorba kaşığı (40 g) Ernet Limon Tuzunu ekleyip ocak üzerinde kaynatınız. Kaynattığınız karışımı bir kaba aktararak duş başlığını yaklaşık 10 dakika kabın içinde bekletiniz. Kireç çözme işlemi bittikten sonra bir sünger veya bez ile siliniz ve iyice durulayınız.

 

Klozet Temizliği; 1 litre su içerisine 3 çorba kaşığı (60 g) Ernet Limon Tuzunu ekleyip ocak üzerinde kaynatınız. Klozet fırçasını ileri geri hareket ettirerek klozetin içerisindeki suyu azaltınız. Oluşan kireçleri temizlemek veya kireç oluşumunu engellemek için kaynattığınız karışımı klozete dökünüz. 15 dakika beklettikten sonra fırçalayınız ve sifonu çekerek durulanmasını sağlayınız.